Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Jablonec nad Nisou >>

Svářeč l Mzda až 45 000 Kč | Ubytování zdarma l bonus 5000 Kč

Pokud máte zkušenosti se svářením CO2 nebo TIG a máte platný průkaz, pak máme pro Vás skvělou pracovní příležitost v Hodkovicích nad Mohelkou, okres Liberec. Nabídneme Vám mzdu od 38 000 Kč a zajistíme buď ubytování zdarma, nebo příspěvek na dojíždění 2 500 Kč měsíčně.

Pracovní náplň
● Svařování CO2 nebo TIG
● Svařování tenkého materiálu

● Zkušenost se svařováním CO2 nebo TIG min 2 roky
● Platné svářečské oprávnění
● Zkušenost s tenkým materiálem
● Ochota práce ve třísměnném provozu

● Mzda 38 000 Kč - 42 000 Kč.
● Příspěvek na stravování 110 Kč ČISTÉHO za každou odpracovanou směnu navíc do výplaty.
● Příspěvek na dojíždění 2 500 Kč.
● Náborový bonus 5 000 Kč.
● Týdenní finanční zálohy 2 000 Kč pro Vaši finanční stabilitu.
● Ubytování zdarma.
● 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek.
● Možnost obnovy propadlých oprávnění.
● Volné víkendy.
● Nabízíme možnost pracovního poměru na hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec

Pokud jste zkušeným svářečem a hledáte stabilní zaměstnání s atraktivní odměnou a výhodami, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na možnost spolupráce s Vámi!

Mzda:38 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Jablonec nad Nisou